سه شنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۱ , ۰۶:۴۱:۵۱
avatar avatar avatar
لطفا از طریق پنل تنظیمات تصویر لوگو را انتخاب کنید
نوشته شده در ۱۴۰۱/۲/۵ ساعت ۱۷:۰۰
لینک کوتاه مطلب:

پیام تبریک سرپرست فرمانداری دیواندره به جامعه بزرگ کارگری به مناسبت هفته کار و کارگر

🔶به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره سید طاهر حسینی سرپرست فرمانداری شهرستان طی پیامی فرا رسیدن هفته کار و کارگر را به جامعه کار و تلاش شهرستان تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است:

((بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ ))

🔶بی‌شک کار و کارگر به عنوان نیروی محرکه و بازوی توانمند چرخه‌ی اقتصاد و صنعت، نقشی کلیدی و حیاتی را در هر کشوری بر عهده دارد.

🔶د‌ر سالی که بنا به فرموده مقام معظم رهبری “مد ظله العالی” سال تولید ، دانش بنیان واشتغال آفرین نامگذاری شده است، ضمن تاکید بر ضرورت مشارکت و همکاری این قشر سازنده به عنوان ستون اصلی تولید و رکن اساسی توسعه اقتصادی شهرستان، تأکید می‌کنم که بدون شک بخش عظیمی از تحقق این شعار بر عهده کارگران خدوم می باشد.

🔶همان طور که معمار کبیر انقلاب امام خمینی (ره) فرمودند: حیات یک ملت مرهون کار و کارگر است.

🔶اینجانب ضمن ارج نهادن به زحمات تلاش گران عرصه جهاد اقتصادی کشور، فرا رسیدن هفته کار و کارگر را به جامعه کار و تلاش شهرستان دیواندره بویژه آنان که به خدمت رسانی ایثارگرانه در صف مقدم مقابله با بیماری کرونا قراردارند و با تلاش شبانه روزی خود زمینه سلامت، توسعه و آبادانی همه جانبه شهرستان را فراهم می نمایند تبریک عرض نموده و به حرمت ماه مبارک رمضان از خداوند متعال، سلامت جسم و راحت جان را برای ایشان آرزو می نمایم. پنچم اردیبهشت ماه ۱۴۰۱

سید طاهر حسینی سرپرست فرمانداری شهرستان دیواندره