سه شنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۱ , ۰۷:۳۹:۱۸
avatar avatar avatar
لطفا از طریق پنل تنظیمات تصویر لوگو را انتخاب کنید
نوشته شده در ۱۴۰۱/۲/۲۳ ساعت ۲۰:۲۵
لینک کوتاه مطلب:

🔹سخنرانی سرپرست فرمانداری شهرستان دیواندره قبل از خطبه های نماز عبادی و سیاسی جمعه

🔹سید طاهر حسینی ؛ جراحی بزرگ اقتصادی را از سوی دولت سیزدهم اقدام مثبت و ارزشمند دانست و گفت: همه نظام برای اجرای طرح مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها پای کار آمده، ما نیز برای اجرای این طرح بزرگ اقتصادی مسئولیت داریم.

🔶سرپرست فرمانداری دیواندره ؛ همه در اجرای طرح مردمی سازی یارانه ها مسئولیت داریم

🔶سرپرست فرمانداری شهرستان دیواندره قبل از خطبه های نماز جمعه در شهرستان دیواندره اظهار داشت: حرکت امروز کشور به ویژه در حوزه اقتصادی رو به جلو است.

🔹وی با بیان اینکه دولت سیزدهم به دنبال اصلاح و بهبود معشیت مردم است، تاکید کرد: توزیع عادلانه یارانه‌ها و اصلاح ارز ترجیحی یک انتخاب نیست، بلکه یک ضرورت است و همه در این زمینه مسئول هستیم.

🔶حسینی با تاکید بر اینکه در روند توزیع کالاهای اساسی، اجرای طرح مردمی‌سازی یارانه‌ها، احتکار و گران‌فروشی با اخلال‌گران به شدت برخورد می‌شود، افزود: نمی‌توانیم بپذیریم که به واسطه عده‌ای متخلف، مردم در رنج و سختی باشند.

🔹وی گفت: اتحادیه‌ها و اتاق اصناف به جدیت اصناف و بازار را مدیریت کنند و همانند دوران شیوع ویروس کرونا و دیگر عرصه‌های نظام با آبرومندی پای کار بودند، در این عرصه مهم نیز پای کار بیایند.

🔶سرپرست فرمانداری شهرستان دیواندره یکی از ملاک‌های ارزیابی مدیران این شهرستان را نحوه عملکرد آنها در اجرای طرح مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها دانست و بیان کرد: باید در انجام این ماموریت مهم اراده کنیم تا با سربلندی و موفقیت اجرا شود.

🔹حسینی همچنین اقناع‌گری را بزرگترین و مهمترین الزامات موفقیت در این طرح عنوان کرد و گفت: همه ما در تبیین این رسالت خطیر مسئولیت داریم و باید از فواید و اثرات مثبت این طرح با مردم صحبت کنیم.

🔶وی با بیان اینکه هرگونه اقدامی در راستای ناامید کردن با برخورد جدی مواجه خواهد شد، بیان کرد: رسانه‌ها به ویژه صدا و سیما موظف به امیدآفرینی هستند و در این زمینه باید رفتار حرفه‌ای داشته باشند.

🔹سرپرست فرمانداری دیواندره همچنین با اشاره به برگزاری جلسات منظم تنظیم بازار و تشدید نظارت‌های روزانه از بازار، تاکید کرد: از ابتدای هفته جاری با استفاده از ظرفیت مردمی و بسیج، ناظران و بازرسان بازار را تا ۲۰ برابر افزایش دادیم.

🔶حسینی تسهیل و روان‌سازی خدمت‌رسانی به مردم را نیز مورد تاکید قرار داد و اظهار داشت: با همه تمهیدات و مدیریت لازم، باید آینده ‌نگری داشته باشیم.

🔹وی با بیان اینکه امروز وظیفه اجرایی، قانونی و سیاسی داریم، یادآور شد: نظام جمهوری اسلامی ۴۳ سال ماموریت‌های بزرگی را با موفقیت پشت سر گذاشته و در اجرای طرح مردمی‌سازی یارانه‌ها نیز سربلند بیرون خواهد آمد و شاهد تحقق حداکثری عدالت خواهیم بود.