شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ , ۰۷:۵۱:۱۹
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۴/۱۱ ساعت ۱۱:۱۸
لینک کوتاه مطلب:

جلسه نشست مشورتی دهیاران بخش سارال

✅جلسه نشست مشورتی دهیاران بخش سارال به ریاست سید طاهر حسینی فرماندار شهرستان دیواندره ،و جمعی از اعضای شورای اداری و دهیاران روستاهای بخش سارال در محل سالن اجتماعات بخشداری سارال برگزار شد.

🔶سید طاهر حسینی سرپرست فرمانداری شهرستان دیواندره در این جلسه با بیان اینکه دهیاران به عنوان نماینده فرماندار در روستاها و بازوان دستگاه های اجرایی باید برای عمران و آبادانی در روستاها تلاش مضاعفی داشته باشند.

🔶حسینی با اشاره به اینکه دهیاران باید با نیازسنجی زمینه لازم را برای رفع مشکلات و تنگناهای فراروی روستاییان فراهم کنندافزود: عمران و آبادانی روستاها جزو اولویت های کاری دولت مردمی است که باید برای تحقق این مهم دهیاران اهتمام جدی داشته باشند.

🔶 وی حضور دهیار در روستا ،آشنایی با وظایف قانونی ،مسئولیت پذیری ، داشتن برنامه برای توسعه روستا و جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز را جزء وظایف دهیاران دانست و گفت :دهیاران نباید تنها در زمینه بهسازی و کارهای زیر بنایی در روستا سرگرم کنند بلکه باید به سمت کارهای توسعه ای و تشکیل تعاونی های مردمی و طرح های اقتصاد مقاومتی در روستا باشند تا علاوه بر حل مشکلات معیشتی مردم به سمت تولید و اشتغالزایی در روستاها نیز سوق داده شوند.

🔶 نماینده عالی دولت در شهرستان دیواندره در ادامه تصریح نمود: دهیار باید در انجام امور مردم و تسریع در کار آنان کوشا باشند و همچنین با دوری از منازعات جناحی و سیاسی، عمران و آبادانی روستا را در اولویت کاری خود قرار دهند و با توده مردم مهربان و صمیمی باشند.

🔶درادامه جلسه دهیاران روستاهای تابعه بخش سارال عملکردهای عمرانی ،فرهنگی ،اجتماعی … و مسائل و مشکلات روستاهای حوزه خود پرداختند و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.