شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ , ۰۶:۵۲:۲۰
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۵/۱۳ ساعت ۱۵:۰۸
لینک کوتاه مطلب:

🔻آیین تکریم و معارفه مدیر شبکه بهداشت و درمان دیواندره

🔶مراسم تکریم و معارفه سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیواندره با حضور حسینی فرماندار شهرستان، دکتر فرزام بیدارپور معاون بهداشتی دانشگاه استان کردستان برگزار شد.

🔶معاون بهداشتی دانشگاه کردستان پیگیری فرماندار شهرستان دیواندره به گستردگی حوزه سلامت اشاره کرد و گفت: رسالت ما در هر دو حوزه بهداشت و درمان باید به خوبی انجام شود و همه خود را وقف مسئولیت نماییم.

🔶قدردانی از اقدامات جهادگرانه کارکنان شبکه بهداشت و درمان دیواندره

فرماندار شهرستان دیواندره در آیین تکریم و معارفه مدیریت شبکه بهداشت و درمان این شهرستان با قدردانی از زحمات، تلاش ها و جدیت مدیریت وکارکنان شبکه بهداشت ، انجام وظیفه را بزرگترین خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد.

🔶وی ، به برنامه هاي دولت در عرصه سلامت اشاره داشت و افزود: يکي از رويکردهاي دولت مردمی پاسخگويي و رفع كاستي‌هاي گذشته بوده است.

🔶حسینی ، سلامتی را از مولفه‌هاي مهم در امر توسعه دانست و گفت: براي رسيدن به نقطه مطلوب بايد تلاش بيشتري از سوي مسئولين و همراهي منسجم ‌تري توسط مردم صورت گيرد.

🔶گفتنی است، درپایان اين جلسه دکتر مسعود میرزائی به عنوان سرپرست جدید شبکه معرفی و از زحمات دکتر علیرضا حشمتی طی تصدی مدیریت شبکه بهداشت و درمان دیواندره تقدیر به عمل آمد.