یکشنبه ۰۶ آذر ۱۴۰۱ , ۰۸:۵۹:۴۳
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۸/۲۱ ساعت ۱۱:۲۳
لینک کوتاه مطلب:

🌐برگزاری جلسه برنامه ریزی وهماهنگی رزمایش جهادگران فاطمی مرحله دوم در شهرستان دیواندره

🔻در راستای برگزاری رزمایش جهادگران فاطمی مرحله دوم ، نشست برنامه ریزی وهماهنگی این رزمایش با حضور فرماندار و جانشین فرمانده سپاه ناحیه دیواندره برگزار گردید.

🔶به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره ، در این نشست که در سالن جلسات فرمانداری شهرستان دیواندره و با حضور فرماندار ، جانشین فرمانده سپاه و مسئولان دستگاه‌های اجرایی، نمایندگان نیرو‌های نظامی و انتظامی، مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه دیواندره در راستای برنامه‌ریزی و هماهنگی رزمایش جهادگران فاطمی مرحله دوم برگزار شد، سرهنگ پاسدار اکرادی جانشین فرمانده سپاه دیواندره با تشریح اهداف و برنامه‌های این رزمایش اظهار کرد: در مرحله اول این رزمایش در سطح شهرستان با حضور جهادگران بسیجی در عرصه‌های خدمات رسانی در حوزه‌های مختلف با موفقیت اجرا شد.

🔶وی یاد آوری نمود ، نیاز هست دستگاه‌های اجرایی شهرستان به جهادگران بسیجی در بهتر اجرا شدن کمک‌ها و خدمات یاری رسانند.

🔶اکرادی با برشمردن برخی عرصه‌های خدمت رسانی در رزمایش پیش رو از دستگاه‌های اجرایی خواست در این راستا کمک به احوال گروه‌های جهادی بسیج باشند.

🔶سید طاهر حسینی فرماندار شهرستان دیواندره نیز در این نشست با تقدیر از تلاش‌های جهادگران بسیجی در خدمت رسانی به مردم با تاکید بر همراهی و همکاری دستگاه‌های اجرایی در راستای برگزاری هر چه بهتر و هدفمند و اثرگذار این رزمایش بر تعامل و همکاری دستگاه‌های اجرایی با سپاه و بسیج در این امر تاکید کرد.