یکشنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۲ , ۰۸:۲۴:۴۰
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۰/۸/۱۷ ساعت ۱۳:۴۲
لینک کوتاه مطلب:

مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان در شهرستان دیواندره

مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان در شهرستان دیواندره

مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان در شهرستان دیواندره به صورت اجتماع در میدان لاله های واژگونه شهرستان دیواندره برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره ، مراسـم راهپـیمایی ۱۳ آبان بـا حضــــــور فرماندار، امام جمعه،مسئولین وکارکنان ادارات ونهادها، اقشار مختلف مردم، از جمله دانش آموزان و جمعی از مسئولان در میدان لاله های واژگون برگزارشد.

حاج ماموستا مرادی امام جمعه شهرستان دیواندره در مراسم گرامیداشت سالروز استکبارستیزی که در میدان لاله های واژگون برگزار شد، با بیان اینکه۱۳  آبان  یادآور سه رخداد بزرگ تبعید حضرت امام خمینی(ره) به ترکیه در سال ۱۳۴۳، کشتار دانش آموزان به دست رژیم پهلوی در سال ۱۳۵۷ و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان پیرو خط امام (ره) در سال ۱۳۵۸ است. تأمل و تعـمق در واقعه این سـه رخداد ، نشانگر این واقعیت است که  این وقایع در  راستای راهبرد های آمریکا و یکه‌ تازی کاخ سفید در راهبری رژیم پهلوی و تنظیم محاسبات و سیاست‌های نظام منفور شاهنشاهی صورت پذیرفته است و اقدام انقلابی دانشجویان مسلمان پیرو خط امام (ره) در ۱۳ آبان‌ماه سال ۱۳۵۸ واکنش جامعه انقلابی ایران به استبداد استکبار جهانی بود.

در پایایان مراسم راهپیمایی سراسری ۱۳ آبان، قطعنامه پایانی این مراسم نیز قرائت وپرچم دوکشور منفور آمریکاواسرائیل به آتش کشیده شد

.