پنج شنبه ۰۳ فروردین ۱۴۰۲ , ۱۲:۳۴:۴۷
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۰/۹/۱۶ ساعت ۱۰:۲۴
لینک کوتاه مطلب:

پیام تبریک فرماندار دیواندره به مناسبت روز دانشجو

ارشدی فرماندار دیواندره در پیامی فرارسیدن ۱۶ آذرماه و روز دانشجو را به تمامی جامعه دانشگاهی و علمی کشور تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان دیواندره ؛ جمال ارشدی همزمان با شانزدهم آذر مصادف با روز دانشجو، با ارسال پیامی، این روز را به جامعه دانشگاهی به ویژه دانشجویان شهرستان دیواندره تبریک گفت.
متن این پیام بدین شرح است؛
بسم الله الرحمن الرحیم
شانزدهم آذر ماه سالروز شهادت دانشجویان مسلمان و مبارز ایران زمین در سال ۱۳۳۲که نشان از مقاومت و ایستادگی این دلیر مردان در برابر زیاده خواهی ، سلطه خارجی و دیکتاتوری رژیم شاهنشاهی دارد؛ به عنوان نقطه عطفی در در تاریخ مبارزات سیاسی ملت ایران، یادآور رسالت و نقش دانشجویان این مرز و بوم در نهضت اصیل دانشجویی و طلایه داری این قشر فهیم جامعه در مبارزه با جهل و نادانی و حراست از عدالت خواهی ، آزادی و آزادگی است.
پیام این روز برای نسل دانشگاهی ما پیام درک و تحلیل هوشمندانه شرایط حاکم بر جهان و ایران و تلاش در جهت ارتقای توانمندی های علمی و پژوهشی، تقویت اقتصاد ملی و تحقق توسعه مبتنی بر ظرفیت های داخلی می باشد.
اینجانب با ادای احترام به روان پاک دانشجویانی که جان خویش را در راه استقلال، آزادی و سرافرازی ایران عزیز نثار کردند، فرارسیدن روز دانشجو را به آحاد دانشجویان میهن اسلامی به ویژه دانشجویان فهیم و پرافتخار شهرستان دیواندره تبریک عرض می نمایم.
جمال ارشدی
فرماندار