یکشنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۲ , ۰۸:۳۷:۵۲
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ ساعت ۱۱:۳۸
لینک کوتاه مطلب:

جمال ارشدی فرماندار شهرستان دیواندره به مناسبت فرا رسیدن دومین سالگرد شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی، پیامی را به شرح ذیل صادر نمود.

جمال ارشدی فرماندار شهرستان دیواندره به مناسبت فرا رسیدن دومین سالگرد شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی، پیامی را به شرح ذیل صادر نمود.

بسمه تعالی
“وَالَّذینَ جاهَدوا فینا لَنَهدِیَنَّهُم سُبُلَنا وَإِنَّ اللَّهَ لَمَعَ المُحسِنینَ ”
وصف بزرگی سردار سلیمانی و عظمت راه و هدف او را می توان در سخن رهبر معظم انقلاب اسلامی دریافت که فرمودند: سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را با چشم یک مکتب، یک راه، یک مدرسه‌ی درس‌آموز، نگاه کنیم. به یقین سردار سلیمانی کسی بود که تمامی لحظات عمر گرانبهای خود را در راه اعتلای اسلام، حق و دفاع از مظلوم سپری نمود، ایشان هرگز فکری جز حرکت در مسیر سربلندی و عزت اسلام را در ذهن خود نمی پروراند و همواره در این راه نگاهشان به افق نگاه مقام معظم رهبری دوخته شده بود.
بی شک وجود پربرکت و شهادت عزتمند سردار دلها موجب سربلندی ایران و ایرانیست، خون پاک ایشان نهال مجاهدت و ایستادگی را آبیاری کرد و اکنون این نهال به برکت خون پاک حاج قاسم به درختی تنومند مبدل گشته که تمامی حق طلبان جهان از ثمره آن بهره می برند.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید، سپهبد حاج قاسم سلیمانی دومین سالگرد شهادت ایشان را به محضر ، رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی)، خانواده معظم شهدا و مردم شریف شهرستان دیواندره تسلیت عرض نموده و از درگاه ایزد منان توفیق گام برداشتن در مکتب شهید سلیمانی و ادامه راه ایشان را مسئلت می نمایم.
جمال ارشدی
فرماندارشهرستان دیواندره