چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۲ , ۰۲:۲۲:۰۶
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ ساعت ۲۱:۰۲
لینک کوتاه مطلب:

مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان: شهید سلیمانی محور وحدت در جهان بود

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان گفت: مکتب شهید سلیمانی محور وحدت و یکپارچگی برای تمام کشورهای جهان است و امروز باید به عنوان یک اسوه به او بنگریم.

حجت الاسلام والمسلمین احمد حاتمیان روز دوشنبه در مراسم دومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی در مسجد جامع شهر دیواندره اظهار داشت: شهادت سردار قاسم سلیمانی ضمن گسترش وحدت ملی، تقویت جبهه مقاومت و منزوی شدن هر چه بیشتر تفکر تجاوزگر آمریکایی را به دنبال داشته است.

او گفت: نسل جوان، با ایمان و آگاه امروز با دارا بودن دیدگاهی روشن نخواهند گذاشت راه سردار سلیمانی که راه پیروی از اسلام، عدل و آزادی بوده بی رهرو بماند و پرچم پر افتخار دفاع شجاعانه از عزت و استقلال میهن همواره سرفراز خواهد ماند.

وی افزود: شهید سلیمانی با شهادت خود مکتبی جدید به روی نسل جوان و نوجوان گشود و اکنون وظیفه ما است که راه این شهید را در تمام ‌عرصه های زندگی سرلوحه قرارداده و برای تحقق آرمانهایی که خون این شهید و شهدای بسیاری به پای آن ریخته شده است آماده باشیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان گفت : شهید سلیمانی فرماندهی بود که با حضور خودش در میدان نبرد امور را پیش می برد، بنابراین امروز کشورمان نیازمند مدیرانی است که همانند سردار سلیمانی در صحنه حضور پیدا کرده و از نزدیک با مشکلات آشنا وبرای آن برنامه ریزی کنند.

وی با اشاره به اینکه سردار شهید سلیمانی هرگز از کمک به محرومان غافل نشد، اضافه کرد: او در بالاترین درجه نظامی به کمک محرومان شتافت و این ویژگی سردار سلیمانی باید الگوی مسوولان امروز جامعه قرار گیرد.