شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲ , ۱۹:۱۳:۱۵
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۰/۱۱/۳ ساعت ۱۰:۳۰
لینک کوتاه مطلب:

پیام تبریک جمال ارشدی به مناسبت روز زن

فرماندار دیواندره همزمان با ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و آغاز روز زن در پیامی این روز را به زنان و مادران شهرستان تبریک گفت. ‎

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، جمال ارشدی همزمان با ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و آغاز روز زن در پیامی این روز را به زنان و مادران شهرستان تبریک گفت.
در متن پیام تبریک فرماندار آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
إِنَّا أَعْطَینَاکَ الْکَوْثَر
از زمان خلقت انسان، خداوند متعال تساوی حقوق زنان و مردان را در ادیان مختلف بیان نمود و همگان بر این باوریم و معتقدیم که در دنیای امروز زنان همانند مردان در سختی های زندگی حضور داشته و مسئولیت های بسیار زیادی را بر عهده دارند.
آنچه برای یک زن و مادر ایرانی دارای اهمیت است، کمک به سلامت خانواده و پرورش فرزندانی پاک و متعهد به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و این نقش تنها توسط یک مادر و زن تحقق خواهد یافت.
حضور زنان ایرانی در عرصه کار و تلاش با تأسی به حضرت زهرا (س) و با اتکاء بر خصایصی نظیر سخت کوشی، قناعت، نجابت، عفاف و ازخودگذشتگی، زمینه های ارتقاء مادی و معنوی جامعه را فراهم آورده است.
اینجانب میلاد با سعادت و سراسر نور و برکت امّ الائمه، بانوی دو عالم، حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن را خدمت تمام بانوان شهرستان دیواندره تبریک عرض می‌نمایم و از درگاه الهی توفیق در تمامی عرصه‌های زندگی را برایتان آرزومندم.

جمال ارشدی
فرماندار