شنبه ۰۸ مهر ۱۴۰۲ , ۰۴:۰۸:۴۵
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۰/۱۱/۹ ساعت ۱۰:۱۲
لینک کوتاه مطلب:

?فرماندار: ۱۰۲ پروژه دهه فجر امسال در دیواندره افتتاح یا کلنگ زنی می شود

?فرماندار شهرستان دیواندره گفت: در ایام دهه مبارک فجر امسال ۱۰۲ پروژه در بخش‌های مختلف با اعتبار ۵۰۰ میلیارد ریال در این شهرستان کلنگ‌زنی یا افتتاح می‌شود.

به گزارش ایرنا، جمال ارشدی روز پنجشنبه در جلسه برنامه‌ ریزی گرامیداشت دهه مبارک فجر شهرستان دیواندره اظهار داشت: ۴۵ پروژه عمرانی با اعتبار ۳۷۰ میلیارد ریال شامل افتتاح ۱۲ کیلومتر آسفالت راه روستایی، گاز رسانی به واحدهای صنعتی و طرح های کشاورزی در دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد.

ارشدی گفت : در بخش روستایی نیز ۵۷ پروژه دهیاری ها شامل سنگ فرش معابر، طرح هادی، احداث زمین ورزشی و شبکه فاضلاب با اعتبار ۷۰ میلیارد ریال در دهه فجر امسال به بهره‌برداری خواهد رسید.

فرماندار شهرستان دیواندره در ادامه به شاخص‌ترین برنامه های دهه مبارک فجر در شهرستان اشاره کرد و ادامه داد: تجلیل از زنان موفق در عرصه های مختلف، کلنگ زنی ۴ پروژه گاز رسانی به روستاهای کانی سید مراد، مره دره، قلاوه و روستای دباغ با اعتبار ۶۰ میلیارد ریال از دیگر این برنامه ها است.

وی با بیان اینکه دهه فجر جشن پیروزی انقلاب اسلامی است، یادآور شد: سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، طلیعه و نوید بخش تجلی اراده پروردگار برای استقرار حکومت صالحان و مستضعفین است.

ارشدی با تاکید بر اینکه در چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی باید در مسیرگام دوم انقلاب حرکت کنیم، بیان کرد: در چهل وسومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی وارد مرحله خودسازی، جامعه پروری و تمدن سازی می‌شویم و در راستای عدالت خواهی، فساد ستیزی، ساده زیستی و پذیرش خطای متواضعانه حرکت می‌کنیم.

فرماندار دیواندره گفت: امسال اجرای برنامه‌های فرهنگی در این ایام در اولویت قرار دارد و حضور مردم در تمام صحنه‌ها بخصوص راهپیمایی ۲۲ بهمن به تمام جهانیان از جمله آمریکا و رژیم صهیونیستی نشان می‌دهد همچنان رهرو انقلاب و حامی نظام اسلامی هستند.

ارشدی با اشاره به اینکه خدمات دولت باید در ایام دهه فجر به اطلاع عموم مردم در بخش‌های مختلف برسد، اظهار داشت: مسئولان شهرستان با برنامه ‌ریزی دقیق از این فرصت برای بیان خدمات دولت به مردم از طریق رسانه‌ها اقدام کنند