شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ , ۰۱:۲۵:۳۷
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۰/۱۱/۱۰ ساعت ۱۱:۱۹
لینک کوتاه مطلب:

? حاج ماموستا مرادی امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دیواندره تاکید کرد:

در برنامه های دهه فجر امسال باید دستاوردهای عظیم انقلاب و همچنین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را بازخوانی کنیم.

۱- محور برنامه های دهه فجر و چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی باید مردمی، پرمحتوا و آگاهی بخش و امید آفرین باشد.

۲- در برنامه های دهه فجر امسال باید دستاوردهای عظیم انقلاب و همچنین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را بازخوانی کنیم.

۳- در راستای ایجاد فضای بانشاط و شورآفرین گروههای فرهنگی و جهادی سطح شهرستان با مشارکت نهادهای مختلف برنامه های متنوع و شادی را با رویکرد افزایش نشاط و وحدت در جامعه برگزار کنند.

۴- برنامه های شاد و متنوع فرهنگی باید با تولید و محتواهای غنی و مطالب فاخر در خصوص آموزه های انقلاب اسلامی، شهیدان والامقام و راه و آرمان های امام راحل و بیانیه گام دوم انقلاب ابلاغیه مقام معظم رهبری به عنوان منشور ناب شورای فرهنگی و نظایر آن برگزارشود.

۵- در ایام الله دهه فجرامسال کرسی های روایتگری انقلاب در مساجد برگزار شود.

۶- دشمنان انقلاب با راه اندازی جریان تحربف، سعی دارد با ایجاد یاس و نا امیدی و ناکارآمدی ، خدمات ارزشمند انقلاب نادیده گرفته شده که برای جلوگیری از تحریف دشمنان، باید وقایع، برکات و اقدامات انقلاب برای نسل‌های جوان تببین و بازگو شود .

۷- جهاد تبیین و روشنگری میتواند توطئه و دسیسه های دشمنان را که در صدد تضعیف نظام جمهوری اسلامی از طریق تزریق ناامیدی کاذب به مردم هستند را خنثی، و آنها را از رسیدن به اهداف شومشان باز دارد.

۸- در برنامه های دهه فجر امسال ضمن بازآفرینی نقش مردم در انقلاب، باید با شور و نشاط و تنوع بیشتر و حضور منسجم همه اقشار و آحاد مختلف مردم برگزار شود.

۹- هر یک از کمیته های تخصصی دهه فجر شهرستان دیواندره ، در کنار سایر فعالیت و برنامه هایشان، یک برنامه پرمحتوا و شاخص به عنوان پیشانی مدنظر داشته باشند.

۱۰- دراجرای برنامه های مختلف چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ضمن توجه و اهتمام به موضوعات ابتکاری و خلاقانه، از ظرفیت فضای مجازی برای اطلاع رسانی و آگاهی بخشی با تولید محتوا جذاب، قابل قبول و اقناع کننده باید بهره برد.