یکشنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۲ , ۰۸:۲۸:۵۹
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۰/۱۱/۱۲ ساعت ۱۰:۳۶
لینک کوتاه مطلب:

پیام تبریک مشترک امام جمعه و فرماندار دیواندره به مناسبت فرا رسیدن دهه مبارک فجر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری دیواندره ، متن پیام تبریک حاج ماموستا مرادی و جمال ارشدی بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
ایام مبارک دهه فجر و روزهای گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی، یادآور اراده و عزم ملت ایران برای فرداهای بهتر و یکدلی و همراهی در جهت خواست عمومی و پایش و مراقبت دائمی از دستاوردهای آن است. بدون شک تداوم راه و مسلک شهدای گرانقدری چون سپهبد قاسم سلیمانی در گرو اتحاد و انسجام ملی و تقویت روحیه مقاومت و خودباوری در جامعه است.
چهل و دو سال از عمر انقلاب اسلامی ایران می گذرد و این سالها بر عزت و اقتدار ایران اسلامی با خودباوری و ایمان به سرزمین افزوده شده است. چهل و دو سال استقامت و پایمردی مردم ایران نشان دهنده روحیه استکبارستیزی ملت همیشه در صحنه است که با وجود توطئه های دشمن در ابعاد مختلف اقتصادی و سیاسی همواره پای آرمان های انقلاب ایستاده اند و به ارزش های اصیل ایران اسلامی پایبندند.
هر چند انقلاب اسلامی ایران برای رسیدن به پیروزی، آزمایشهای سخت و مراحل دشواری را گذرانده است ، اما حفظ و نگهداری و استمرار آن به مراتب مشکل تر بوده و نیاز به شناخت، هوشیاری، مقاومت و تلاش و همت بیشتری دارد.بنیانگذار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) در مورد حفظ انقلاب بصورت مکرر، هم در وصیت نامه سیاسی – الهی و هم درسخنرانی هایشان تاکید فراوانی داشته اند. از جمله فرمودند:”به ملت غیور ایران توصیه می کنم که نعمتی که با جهاد عظیم خودتان و خون جوانان برومندتان به دست آورید، همچون عزیزترین امور قدرش را بدانید و از آن حفاظت و پاسداری نمایید”. همچنین رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) می فرماید: “ملت ما باید عظمت و قدرتی را که در سایه اسلام و وحدت و مجاهدت بدست آورده حفظ کند.
امیدواریم به برکت این ایام و با اتحاد و همدلی که اکنون بین مردم و مسئولین بوجود امده است سرآغازی باشد تا بتوانیم بر بیماری منحوس کرونا که داغ بزرگی را بر دل ملتمان و همه کشورهای دیگر قرار داده فائق آییم و روزگارمان را به مانند گذشته عاری از بیماری و مصیبت گرداند.
اینجانبان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام خمینی (ره) و تمامی شهیدان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و آرزوی طول عمر برای مقام معظم رهبری، سالگردچهل و سومین یوم‌الله دهه فجر را به ملت قهرمان ایران به ویژه مردم انقلابی شهرستان دیواندره تبریک و تهنیت عرض می‎نمایم. امید است که در سایه الطاف الهی، شاهد توفیق روز افزون ایران اسلامی باشیم.