شنبه ۰۸ مهر ۱۴۰۲ , ۰۳:۱۲:۱۹
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۰/۱۱/۲۰ ساعت ۱۶:۱۲
لینک کوتاه مطلب:

ششمین همایش سیمای انقلابی زن روستا در شهرستان دیواندره برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره ؛ این همایش به منظور تبیین نقش زنان در پیروزی انقلاب و با حضور فرماندار ، محمود رستم پور معاون توسعه مدیریت و منابع فرهنگ وارشاد اسلامی استان ، مسئولان و اقشار مختلف مردم در مجتمع فرهنگی هنری ارشاد اسلامی دیواندره برگزار شد.

ششمین همایش سیمای زن انقلابی روستا به مناسبت چهل وسومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در شهر دیواندره برگزار شد.

فرماندار شهرستان دیواندره ؛ زنان نیمی از جمعیت کشور و رکن رکین آن را تشکیل می‌دهند و سهم زنان در تحولات جامعه بر هیچ‌کس پوشیده نیست. بیان داشت : مشاركت های سیاسی و اجتماعی زنان باعث افزایش اعتماد به نفس در بین آنان می شود.قش زنان در توسعه پایدار برجسته و قابل اتکاست
وی افزود:زنان جامعه اسلامی علاوه بر نقش مادری و تربیت فرزندان با قابلیت های فراوان توانسته اند در جایگاههای مختلف مسولیتی خوش بدرخشند حضورزنان موجب توسعه کمی و کیفی خواهد شد و باید از قابلیت های زنان بیشتر استفاده شود.
اظهار داشت : ایجاد نمایشگاههای توانمندی بانوان فرصتی برای ظهور و بروز قابلیت های این قشر اثرگذاراست. وی تاکید نمود:حمایت از طرح و اقدامات عرصه تولید ، اشتغال و کار آفرینی از سیاست های راهبردی است و زنان کار آفرین باید مورد حمایت قرار بگیرند. ‎

مشاور امور بانوان فرمانداری در این همایش با اشاره به نقش سازنده بانوان در تحکیم بنیان خانواده، گفت: امروز جایگاه زن و خانواده از جمله موضوعاتی است که دشمن همواره در تهدیدهای خود علیه جمهوری اسلامی ایران بر روی آن متمرکز شده است.

توران فتحی ، خانواده را رکن و اساس جامعه و زیرساخت تولید قدرت ملی عنوان کرد و گفت: هر نوع تحول و تطوری در یک جامعه از خانواده شکل می‌گیرد.