یکشنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۲ , ۰۸:۳۵:۰۲
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۱/۱۰ ساعت ۱۱:۴۲
لینک کوتاه مطلب:

بازدید سرزده سرپرست فرمانداری از بنای تاریخی وگردشگری وتوریستی غار کرفتو وگفتگو با مسافران نوروزی

سید طاهر حسینی سرپرست فرمانداری شهرستان دیواندره گفت: «برای ارائه خدمات شایسته و مقبول برای مسافران و گردشگران و ایجاد یک صنعت پایدار در حوزه گردشگری شهرستان توجه و استفاده از تمامی ظرفیت‌های موجود و کمک همه دستگاه‌های ذیربط نیاز است .»

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره ؛ در روز سه شنبه ۹ فروردین سید طاهر حسینی سرپرست فرمانداری شهرستان دیواندره، فرهاد رحیمی رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان دیواندره و بخشدار کرفتو از غار تاریخی کرفتو بازدید کرد.

سرپرست فرمانداری شهرستان در حاشیه بازدید از این اثر تاریخی بیان داشت ثبت جهانی کرفتو در یونسکو می‌تواند علاوه بر معرفی هرچه بیشتر این منطقه، زیرساخت‌های ارتباطی و گردشگری را نیز توسعه دهد.

وی برلزوم برنامه‌ریزی، احیا و بهره‌برداری صحیح از این آثار تاکید کرد و بر توجه همه جانبه به امر گردشگری تصریح کرد و گفت: «گردشگری امری تک بعدی نیست و باید تمامی موارد از لحظه ورود تا زمان خروج مسافران و گردشگران به شهرستان مدنظر قرار گیرد، زیرا توجه کافی به جنبه‌های گوناگون گردشگری همچون گردشگری آیینی، طبیعت گردی و مباحثی چون توریسم سلامت به دلیل توانمندی‌های شهرستان علاوه بر ایجاد مزایایی چون ایجاد اشتغال، درآمد پایدار و افزایش چرخش مالی می‌تواند موجب انتقال و اشاعه فرهنگ و آیین و رسوم شهرستان شود. »