شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲ , ۱۹:۰۹:۰۷
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۲/۴ ساعت ۱۳:۳۴
لینک کوتاه مطلب:

رسانه ها پتانسیلی برای دیواندره هستند

سرپرست فرمانداری شهرستان دیواندره گفت: مدیران از انتقادات و پیشنهادات رسانه های دیواندره در جهت خدمت به مردم و حل مشکلات استفاده کنند.

سرپرست فرمانداری شهرستان دیواندره در اولین جلسه شورای اداری در سال جاری در بخشی از سخنان خود اظهار کرد: باید تعامل با اصحاب رسانه در دستور کار اعضای شورای اداری شهرستان قرار گیرد. همچنین هیچ مدیری حق ندارد نسبت به انتقادات رسانه ها اقدام به شکایت کند. ما باید شرایطی را فراهم کنیم که از انتقادات و پیشنهادات رسانه های شهرستان در جهت خدمت به مردم و حل مشکلات استفاده کنیم.

سید طاهر حسینی ادامه داد: افرادی که در حوزه رسانه در دیواندره فعالیت می کنند، بهترین یاریگر برای حل مشکلات هستند. اصحاب رسانه شهرستان دیواندره در استان حرفی برای گفتن دارند و باید از این ظرفیت به عنوان نقطه قوت شهرستان استفاده کنیم.

به گفته این مسئول، روابط عمومی ادارات باید فعال شوند و مسائل مربوط به اداره خود را به صورت منظم انعکاس دهند. در ضمن لازم است با روابط عمومی فرمانداری همکاری لازم را داشته باشند.

وی همچنین با اشاره به نظم و انضباط در خصوص حضور در جلسات گفت: در تمامی جلسات باید شخص مدیر دستگاه در جلسه حضور داشته باشد و حضور معاون یا کارشناس مورد قبول واقع نخواهد شد. همچنین هیچ مدیری حق ندارد بدون هماهنگی و معرفی جانشین تام الاختیار از شهرستان خارج شود.

سرپرست فرمانداری دیواندره بیان کرد: مسئولان باید حضوری فعالانه در جمع مردم داشته باشند که شرکت در نماز جمعه بهترین فرصت برای این حضور است. ما باید از هر فرصتی برای گوش دادن به مشکلات مردم بهره ببریم و به مطالبات مردم پاسخگو باشیم.

سیدطاهر حسینی افزود: اکثر شوراهای اسلامی شهر و روستای شهرستان از برخورد برخی از مسئولان گله مند هستند. امیدواریم دیگر شاهد چنین موضوعی نباشیم در غیر این صورت به شیوه ای دیگر موضوع را پیگیری خواهیم کرد.

سرپرست فرمانداری دیواندره ادامه داد: مسئولان ادارات به جدیت طرح های نیمه تمام را اولویت بندی و به فرمانداری اعلام کنند تا در سفر ریاست محترم جمهور در آینده ای نزدیک در مورد آنها تصمیم گیری شود.