شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲ , ۱۸:۰۴:۵۱
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۲/۲۳ ساعت ۲۰:۲۵
لینک کوتاه مطلب:

?سخنرانی سرپرست فرمانداری شهرستان دیواندره قبل از خطبه های نماز عبادی و سیاسی جمعه

?سید طاهر حسینی ؛ جراحی بزرگ اقتصادی را از سوی دولت سیزدهم اقدام مثبت و ارزشمند دانست و گفت: همه نظام برای اجرای طرح مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها پای کار آمده، ما نیز برای اجرای این طرح بزرگ اقتصادی مسئولیت داریم.

?سرپرست فرمانداری دیواندره ؛ همه در اجرای طرح مردمی سازی یارانه ها مسئولیت داریم

?سرپرست فرمانداری شهرستان دیواندره قبل از خطبه های نماز جمعه در شهرستان دیواندره اظهار داشت: حرکت امروز کشور به ویژه در حوزه اقتصادی رو به جلو است.

?وی با بیان اینکه دولت سیزدهم به دنبال اصلاح و بهبود معشیت مردم است، تاکید کرد: توزیع عادلانه یارانه‌ها و اصلاح ارز ترجیحی یک انتخاب نیست، بلکه یک ضرورت است و همه در این زمینه مسئول هستیم.

?حسینی با تاکید بر اینکه در روند توزیع کالاهای اساسی، اجرای طرح مردمی‌سازی یارانه‌ها، احتکار و گران‌فروشی با اخلال‌گران به شدت برخورد می‌شود، افزود: نمی‌توانیم بپذیریم که به واسطه عده‌ای متخلف، مردم در رنج و سختی باشند.

?وی گفت: اتحادیه‌ها و اتاق اصناف به جدیت اصناف و بازار را مدیریت کنند و همانند دوران شیوع ویروس کرونا و دیگر عرصه‌های نظام با آبرومندی پای کار بودند، در این عرصه مهم نیز پای کار بیایند.

?سرپرست فرمانداری شهرستان دیواندره یکی از ملاک‌های ارزیابی مدیران این شهرستان را نحوه عملکرد آنها در اجرای طرح مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها دانست و بیان کرد: باید در انجام این ماموریت مهم اراده کنیم تا با سربلندی و موفقیت اجرا شود.

?حسینی همچنین اقناع‌گری را بزرگترین و مهمترین الزامات موفقیت در این طرح عنوان کرد و گفت: همه ما در تبیین این رسالت خطیر مسئولیت داریم و باید از فواید و اثرات مثبت این طرح با مردم صحبت کنیم.

?وی با بیان اینکه هرگونه اقدامی در راستای ناامید کردن با برخورد جدی مواجه خواهد شد، بیان کرد: رسانه‌ها به ویژه صدا و سیما موظف به امیدآفرینی هستند و در این زمینه باید رفتار حرفه‌ای داشته باشند.

?سرپرست فرمانداری دیواندره همچنین با اشاره به برگزاری جلسات منظم تنظیم بازار و تشدید نظارت‌های روزانه از بازار، تاکید کرد: از ابتدای هفته جاری با استفاده از ظرفیت مردمی و بسیج، ناظران و بازرسان بازار را تا ۲۰ برابر افزایش دادیم.

?حسینی تسهیل و روان‌سازی خدمت‌رسانی به مردم را نیز مورد تاکید قرار داد و اظهار داشت: با همه تمهیدات و مدیریت لازم، باید آینده ‌نگری داشته باشیم.

?وی با بیان اینکه امروز وظیفه اجرایی، قانونی و سیاسی داریم، یادآور شد: نظام جمهوری اسلامی ۴۳ سال ماموریت‌های بزرگی را با موفقیت پشت سر گذاشته و در اجرای طرح مردمی‌سازی یارانه‌ها نیز سربلند بیرون خواهد آمد و شاهد تحقق حداکثری عدالت خواهیم بود.