یکشنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۲ , ۰۷:۴۶:۴۵
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۴/۶ ساعت ۱۷:۱۲
لینک کوتاه مطلب:

فرمانده جدید سپاه شهرستان دیواندره معرفی شد

فرمانده جدید سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان دیواندره روز دوشنبه در مراسمی با حضور فرمانده سپاه استان کردستان، فرماندار شهرستان و اعضای شورای اداری شهرستان دیواندره معرفی شد.

به گزارش ایرنا،  در این مراسم از خدمات سرهنگ پاسدار «صمد محمد علیزاده» فرمانده سابق سپاه دیواندره تجلیل و سرهنگ «علی احمد صفی زاده» به عنوان فرمانده جدید سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دیواندره معرفی شد.

فرمانده سپاه استان کردستان در این مراسم با اشاره به نقش و جایگاه شهید بهشتی و یارانش، شهدای استان کردستان و شهدای مدافع حرم در تامین امنیت و سرافرازی ایران اسلامی گفت: هر کسی همانند سردار سلیمانی با اخلاص و برای خداوند کار کند همیشه زنده و محبوب است چون با خداوند معامله کرده است.

سردار سید صادق حسینی افزود: سردار سلیمانی بازمانده و نماد هشت سال دفاع مقدس برای درس گرفتن جوانان امروزی بوده و همه ما مسولان باید راه و روش این سردار را در برنامه های خود قرار دهیم.

فرمانده سپاه استان کردستان افزود: جایگاه ایران در نظام بین الملل جایگاه ویژه ای بوده و تمام جهانیان احترام خاصی برای رهبر انقلاب دارند و تا امروز هیچ کشوری نتوانسته با چشم طمع به ایران نگاه کند.

سردار حسینی در ادامه با بیان اینکه مردم ایران اسلامی با وجود مشکلات، عشق به رهبر و ادامه راه شهدا را در دلهایشان حفظ کرده اند، ادامه داد: سپاه محصول رویش وجودیت از بین و دل مردم بوده و برای مردم و خدای این مردم همیشه آماده جهاد ایثار و شهادت خواهد بود.

فرماندار شهرستان دیواندره هم در این آیین با بیان اینکه سرهنگ پاسدار صمد محمد علیزاده همیشه یاور مردم و مسئولان در حل مشکلات بویژه در شرایط کرونایی و عرصه سلامت بود، اظهار داشت: این پاسدار مردمی و محبوب با ایثار به این جایگاه ماندگار رسیده است و در طول این چند سال، با شجاعت، غیرت و دفاع از حق مردم، یاریگر توسعه شهرستان بوده و با تامین امنیت راه توسعه شهرستان دیواندره را هموار کرده است.

سید طاهر حسینی به مشارکت بالای مردم شهرستان دیواندره در انتخابات ریاست جمهوری اشاره کرد و حضور ۶۲ درصدی مردم شهرستان در پای صندوق های رای را نشان از ولایت مداری مردم و پشتیبانی از نظام دانست.

وی گفت: امروز به پاس قدرت و ایثار مجاهدان ایرانی است که ما عزت و اقتدارمان در جهان پا برجا بوده و افتخار می کنیم پیرو سردارانی همچون سردار سلیمانی هستیم که مانع تحقق معامله شرم آور قرن شد.