شنبه ۰۸ مهر ۱۴۰۲ , ۰۳:۰۸:۵۰
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۴/۲۵ ساعت ۱۲:۳۸
لینک کوتاه مطلب:

 دیدار رئیس و جمعی از کارکنان اداره بهزیستی با فرماندار دیواندره

سیده چنور مهدوی رئیس اداره بهزیستی شهرستان به همراه تعدادی از کارکنان آن اداره به مناسبت هفته بهزیستی با سید طاهر حسینی فرماندار شهرستان دیواندره دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری دیواندره ، سید طاهر حسینی فرماندار شهرستان در این دیدار که صبح پنجشنبه (۲۳ تیرماه) بمناسبت هفته بهزیستی در محل دفتر فرماندار صورت گرفت، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات پرسنل بهزیستی شهرستان و تبریک این هفته اظهار کرد: کار بهزیستی امری خداپسندانه تلقی می‌شود چون در جهت رضایت محروم‌ترین اقشار جامعه و رفع نیاز ایشان تلاش می‌کنند که در نهایت رضایت الهی را در بردارد.

فرماندار دیواندره افزود: معلولان به هزینه‌های زیادی نیاز دارند و بسیاری از خانواده‌ها جوابگوی نیازهای آنها نیستند لذا در چنین مواردی دولت باید در نگهداری و تهیه وسائل توانبخشی كمك كند.

حسینی گفت: در برخی خانواده‌ها چند فرد معلول یا فرد چند معلولیتی وجود دارد كه در این صورت وظیفه بهزیستی در جهت ارائه آموزش‌های لازم برای نگهداری از آنها از طریق کارکنان و کارشناسان مربوطه بسیار اهمیت دارد.

وی خاطرنشان کرد: با فرهنگ سازی، مناسب سازی و كاهش آسیب‌های ناشی از رعایت نكردن بهداشت و همكاری مسئولان ذیربط و نهادهای مختلف، از افزایش تعداد معلولان ناشی از حوادث مرتبط با این حوزه در جامعه جلوگیری کرد که در این خصوص دولت طی سال‌های اخیر اقدامات ارزشمندی را انجام داده است.

گفتنی است در این نشست مهدوی رئیس بهزیستی شهرستان دیواندره به تشریح وظایف بهزیستی و ارائه گزارش جامعی از مجموعه عملکرد، اقدامات وخدمات ارائه شده به جامعه هدف آن اداره طی یک‌سال گذشته در سطح شهرستان پرداخت.