شنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۳ , ۱۳:۲۰:۰۸
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۴/۲۹ ساعت ۱۱:۲۱
لینک کوتاه مطلب:

?برگزیدگان جشنواره تئاتر طنز دیواندره معرفی شدند

?پنجمین جشنواره منطقه ای تئاتر طنز دیواندره با معرفی نفرات و گروه های برگزیده به کار خود پایان داد.

?به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره؛ مراسم اختتامیه پنجمین جشنواره تئاتر منطقه‌ای طنز دیواندره دوشنبه شب برگزار شد و با اعلام هیأت داوران، «شهرام صمدی نیا» و «حمیدرضا رضایی مجد» به عنوان بازیگر برتر مرد به صورت مشترک انتخاب شدند، «مهیا جباری» با نمایش «بساوایی» دیپلم افتخار گرفت و «پریسا شریفی» با نمایش سلاخی مورد تقدیر قرار گرفت.

?در بخش نویسندگی «محمد سلیمی» با نمایش «تیکی تاکا» تندیس جشنواره و جایزه نقدی را دریافت کرد.

?همچنین در بخش کارگردانی دیپلم افتخار و تندیس جشنواره به «عمران مرادی» و «سیاوش جدیدی» با اثر «شانتاژ» رسید و در همین بخش «بهرام حاجی علی اکبری» با اثر «بساوایی» لوح تقدیر دریافت کرد.

?با رأی داوران این جشنواره مجموع بازیگران گروه «شانتاژ» مورد تقدیر قرار گرفتند و در بخش طراحی لباس نیز «عمران مرادی» و «سیاوش جدیدی» با نمایش «شانتاژ» جایزه نقدی دریافت کردند.

?در بخش طراحی دکور و صحنه نیز سید مهراد کاوس حسینی با نمایش «مرغ باغ هپروت» و پویا حسنوند با نمایش «دیبار» برگزیده شدند.

?در بخش موسیقی مرتضی بختیاری با نمایش «ملی» تندیس و جایزه نقدی دریافت کرد. همچنین در این بخش محمد بهراد با نمایش «بساوایی» و مهران بیات با نمایش «بساوایی» مورد تقدیر قرار گرفتند.

?در بخش طراحی پوستر و بروشور سامان رستمی با نمایش «تیکی تاکا» مورد تقدیر قرار گرفت.

?در بخش استند آپ کمدی نیز فرهاد ملوندی، علی آذری، حسام مفاخری و پژمان اصلانی رتبه‌های برتر را کسب کردند.