شنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۳ , ۱۲:۴۴:۲۰
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۷/۱۶ ساعت ۱۰:۱۳
لینک کوتاه مطلب:

پیام تبریک فرماندارشهرستان دیواندره  به مناسبت هفته نیروی انتظامی

فرماندار شهرستان دیواندره با صدور پیامی هفته نیروی انتظامی را به حافظان نظم و امنیت تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، در پیام تبریک حسینی فرماندار شهرستان دیواندره  خطاب به حافظان نظم و امنیت بعنوان پیش قراولان حفاظت از آرامش و آسایش عمومی جامعه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

شَرُّ الأوطانِ ما لَم یَأمَن فیهِ القُطّانُ
امام على عليه السلام :بدترين وطن ، وطنى است كه ساكنانش در آن ايمن نباشند .
بدون شک بخش عظیمی از موهبت بی بدیل امنیت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران، نشات گرفته از تلاش‌های هوشمندانه، مستمر و بی‌دریغ خادمان جان برکف انتظامی، سبزپوشان سپید دل،‌ و سنگرداران همیشه بیدار نیروی انتظامی است که خاضعانه جان خود را بر طبق اخلاص نهاده و از امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حراست و محافظت نموده اند.

در شرایطی که جهان با یک اپیدمی مواجه شده، همه اقشار و سازمان ها دست به دست هم داده تا از این بیماری گذر کنند، نیروی انتظامی نیز از ابتدای شیوع بیماری ویروس کرونا تا کنون نقش تعیین کننده‌ای در اعمال اقدامات پیشگیرانه در جامعه داشته است.
اینجانب ضمن تکریم یاد و خاطره شهدای گران‌قدر و والامقام و تقدیر از ایثارگران نیروی انتظامی، فرارسیدن هفته ناجا را به دلاوران عرصه ی امنیت و انضباط اجتماعی، فرماندهان و کارکنان خدوم و زحمتکش نیروی انتظامی در سراسر کشور و بویژه شهرستان دیواندره  تبریک و تهنیت عرض نموده و آرزومندم اعتماد، سلامت ، امنیت،   پویایی و نشاط حاصل فعالیت‌های جان بر کفان نیروی انتظامی باشد. عزت همگان را تحت رهبری‌های داهیانه فرمانده معظم کل قوا (مدظله‌العالی) از درگاه خداوند قادر و متعال آرزومندم.

???? کانال پیام دیواندره ?? ??
??????
انعکاس مهمترین اخبار شهرستان دیواندره

? @Paiam_divandareh