یکشنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۲ , ۰۸:۵۰:۳۵
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۸/۲۱ ساعت ۱۱:۲۱
لینک کوتاه مطلب:

??جلسه برنامه ریزی وهماهنگی ستاد گرامیداشت هفته بسیج در شهرستان دیواندره برگزار شد.

✍️به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره ، جلسه برنامه ریزی وهماهنگی ستاد گرامیداشت هفته بسیج به ریاست سید طاهر حسینی فرماندار شهرستان و باحضور امام جمعه موقت و دیگر اعضاء در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

?حسینی در این جلسه گفت: هفته بسیج یادآور رشادت‌ها، ایثار و فداکاری های رزمندگان اسلام است. سرافرازی و پیشرفت کنونی کشور مرهون از جان گذشتگی‌های بسیجیان ماست، بسیجیانی عزیز که در دوران دفاع مقدس برای اعتلای پرچم اسلام از جان و مال خود گذشتند تا ما امروز سرافرازانه به غیرت جوانان ایران عزیز ببالیم

?فرماندار دیواندره تشکیل بسیج را یکی از بزرگترین تشکل های انقلاب اسلامی خواند و افزود:بسیج یک نهادی ویژه است که علاوه برخط و مش خود یک حامی بزرگ برای حفظ و دفاع از ارزشهای نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

?حسینی با اشاره به بیانات حضرت امام‌خمینی(ره) مبنی براینکه، تشکیل بسیج در نظام جمهوری اسلامی ایران از برکات و الطاف الهی است تصریح کرد: بسیج مجموعه ای از پاک ترین، فدا کار ترین و آماده ترین افراد برای نیل به اهداف نظام و اسلام است،که شهادت، شهید حاج قاسم سلیمانی نمونه بارز این فداکاری است.

?فرماندار دیواندره بیان کرد: نقش بسیج در طول ۴۳ سال در حماسه های متعدد و بحرانهای مختلف و نیز نقش آفرینی در طول ۸ سال دفاع مقدس پررنگ بوده است.

?وی اظهار کرد :در بحرانهای متعدد دو سال اخیر اعم از سیل و آتش سوزی، اجرای طرح ملی غربالگری شهید سلیمانی و طرح ملی واکسیناسیون و در مواجه با شیوع بیماری کرونا این عزیزان بدون مزد و منّت تلاشهای عظیمی را به منصه ظهور گذاشتند.

?در ادامه جلسه نماینده فرماندهی سپاه شهرستان برنامه های هفته بسیج را تشریح نمود و پس از بحث و تبادل نظر هماهنگی های لازم در جهت برگزاری مناسب این برنامه ها بعمل آمد.