چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۲ , ۰۲:۰۶:۴۸
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۹/۹ ساعت ۱۰:۴۷
لینک کوتاه مطلب:

?جلسه ستاد برف روبی و شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان دیواندره تشکیل شد

?جلسه ستاد برف روبی و شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان دیواندره به ریاست فرماندار و با شرکت اعضای ستاد بحران شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان به منظور برنامه ریزی، هماهنگی و فراهم نمودن مقدمات لازم برای برف روبی راههای اصلی و فرعی شهرستان در فرمانداری دیواندره تشکیل گردید.

?به گزارش روابط عمومی فرمانداری دیواندره، در این جلسه حسینی فرماندار شهرستان دیواندره ، با اشاره به وقوع حوادث طبیعی و غیرطبیعی، بر هماهنگی و مدیریت واحد در زمان وقوع حوادث و اتفاقات تأکید کرد.

?حسینی، با اشاره به شرایط اقلیمی و طبیعی شهرستان دیواندره و بارندگی‌های اخیر افزود: مدیران کشور به مدیریت بحران، مهار و کاهش اثرات سوانح طبیعی و غیر طبیعی نگاه ویژه‌ای دارند و در شهرستان نیز مسئولین شایسته است با شناسائی نقاط حادثه‌خیز، برنامه‌ریزی، بسترسازی و اقدام مؤثر و به موقع در راستای کاهش اثرات حوادث احتمالی تلاش نمایند.

?وی در ادامه بر تشکیل ستادی جهت هماهنگی در بین دستگاههای خدمات رسان در مواقع وقوع بحران تأکید و خاطرنشان نمود: دستگاه‌های خدمات رسان باید با کشیک‌های شبانه‌روزی و بصورت هماهنگ آمادگی خود را در جهت مواجه با هرگونه حادثه‌ای حففظ نمایند.

?فرماندار در پایان با اشاره به نقش مردم در کمک به مسئولین در راستای حل مشکلات افزود: با آموزش، اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی زمینه مشارکت شهروندان را در جهت ارتقا و افزایش آسایش و آرامش جامعه فراهم سازید.

?در ادامه ایازی دبیر ستاد بحران شهرستان دیواندره گزارشی از فعالیت‌های این ستاد ارائه و با اشاره به کمبود امکانات و تجهیزات ستاد بحران شهرستان، آمادگی مدیریت بحران شهرستان را در جهت خدمت رسانی به مردم اعلام نمود.

???? کانال پیام دیواندره ?? ??
??????
انعکاس مهمترین اخبار شهرستان دیواندره

? @Paiam_divandareh