شنبه ۰۸ مهر ۱۴۰۲ , ۰۲:۰۷:۳۹
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ ساعت ۱۲:۵۲
لینک کوتاه مطلب:

جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری

برگزاری جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری با حضور فرماندارشهرستان دیواندره و مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کردستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری دیواندره ، جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری با حضورفرماندار شهرستان دیواندره ، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کردستان و اعضای این کارگروه برگزار شد.

سید طاهر حسینی در این جلسه یکی از چالش های مهم کشور را مشکل بیکاری عنوان نمود و افزود: در راستای حل این مشکل و افزایش تولید و اشتغال اعتبارات خوبی از صندوق توسعه ملی در سطح کشور اختصاص یافته است.

وی تصریح نمود: در شهرستان دیواندره نیز در راستای جذب این اعتبارات جلسات متعدد کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری برگزار و تسهیلاتی در این زمینه پرداخت شده است.

فرماندار شهرستان دیواندره در ادامه بر جذب همه این اعتبارات و تسهیل شرایط توسط بانکهای عامل تاکید نمود.

فرزاد پیشکاری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز در این جلسه با بیان اینکه موضوع اشتغال بزرگترین معضل کشور است تصریح کرد : با پیگیری های استاندار محترم ، سایر مسئولان استانی و فرمانداران ، استان کردستان توانست فراتر از اعتبارات ابلاغی اعتبار جذب کند.

در پایان این جلسه از زحمات فرجی رئیس سابق اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان دیواندره تقدیر و سرکار خانم مرادی بعنوان رئیس جدید این اداره معرفی شد.

???? کانال پیام دیواندره ?? ??
??????
انعکاس مهمترین اخبار شهرستان دیواندره
? @Paiam_divandareh