چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۲ , ۰۱:۲۸:۲۵
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۲/۲/۴ ساعت ۱۲:۴۷
لینک کوتاه مطلب:

? نشست هم اندیشی وحدت و مقاومت علمای اهل سنت و تشیع در دیواندره برگزار شد.

? نشست هم اندیشی وحدت و مقاومت علمای اهل سنت و تشیع در دیواندره برگزار شد.

? در این نشست که با حضور ماموستایان اهل سنت و تشیع در سالن اجتماعات اداره تبلیغات اسلامی برگزارشد ماموستا جلال مرادی امام جمعه شهرستان دیواندره ضمن تقدیر و تشکر از اداره تبلیغات اسلامی و مرکز بزرگ اسلامی؛ این نشست را بسیار مبارک توصیف کردند و اظهار داشت بیت المقدس قبله اول مسلمانان و سومین مکان مقدس است که از نظر اهل سنت طبق احادیث وارده می توان برای زیارت بار سفر بست بعد از مسجد الحرام و مسجد النبی این مسجد ار جایگاه بالایی برخوردار است همه ما باید برای آزادی آن از چنگال صهیونیسم های غاصب تلاش کنیم.

? وی در ادامه اظهار داشت هر حلقومی که بین مسلمانان ایجاد تفرقه کند حلقوم شیطانی و هر حلقومی که برای اتحاد مسلمین تلاش کند حلقوم رحمانی است.

??در ادامه حجت الاسلام عسکری مدیر کل مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور ضمن اشاره به آیات قرآن کریم در سوره فتح گفت: طبق فرمایش مقام معظم رهبری (مدظله العالی) هزینه مقاومت خیلی کمتر تسلیم شدن است در ثانی در مقاومت عزت و سربلندی و پیشرفت وجود دارد در حالی که در تسلیم شدن چنین چیزی وجود ندارد.

? وی در ادامه اظهار داشت: هر گاه ما در مقابل دشمن یک قدم عقب نشستیم دشمن چندین قدم جلو آمده ما در قضیه برجام به وضوح چنین چیزی را مشاهده کردیم ما کلیه پروتکل ها را رعایت کردیم اما دشمن در قبال ما چکار کرد همه اشخاص و شخصیت ها ما را تحریم کرد.
پس همه باید هوشیار باشیم و دشمن را با اتحاد ناکام بگذاریم چرا که دشمن از اتحاد ما بیشترین ضربه را می خورد.

???? کانال پیام دیواندره ?? ??
????
انعکاس مهمترین اخبار شهرستان دیواندره

? @Paiam_divandareh