جمعه ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ , ۰۳:۳۰:۳۴
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۲/۲/۵ ساعت ۱۳:۴۳
لینک کوتاه مطلب:

?پیام تبریک فرماندار شهرستان دیواندره به مناسبت هفته کار و کارگر (۵ تا ۱۱ اردیبهشت ماه)

?فرماندار شهرستان دیواندره در پیامی به مناسبت هفته کار و کارگر (5 تا 11 اردیبهشت ماه) با تبریک این هفته ، نقش کارگران در راهبرد کلان مهار تورم و رشد تولید و اعتلای اقتصاد کشور را موثر ارزیابی کرد.

?سید طاهر حسینی باتبریک هفته کار وگارگر گفت:کارگران به عنوان نقش آفرینان اصلی در تولید و توسعه، یکی از مهمترین طبقات اجتماعی و اقتصادی کشور هستند که با وجود تمام تنگناها از هیچ کوششی برای شکوفایی و پیشرفت ایران دریغ نمی‌کنند و بی‌شک بخش عظیمی از پیشرفت‌های حاصل شده در مسیر اقتصادی و رشد کشور مدیون روحیه کار و تلاش خستگی ناپذیر کارگران شریفی است که موتور محرکه و بازوان پرتوان جامعه هستند.

?همت و تلاش ستودنی قشر شریف کارگر در مسیر دست‌یابی به خودکفایی و استقلال کشور در طول بیش از چهاردهه از پیروزی انقلاب اسلامی و بویژه در برهه کنونی با وجود مشکلات اقتصادی و تحریم‌های ناجوانمردانه که راه نجات اقتصادی کشور در تولید داخلی است ،باعث شده است چرخ های صنعت،تولید، عزت و اقتدار از حرکت بازنایستد.

? نامگذاری سال (۱۴۰۲) از سوی مقام معظم رهبری( مدظله العالی) با عنوان’ مهار تورم، رشد تولید ’ نقش و جایگاه کارگران را بیش از پیش در توسعه همه جانبه کشور نمایان می کند و بدون شک توسعه و آبادانی این مرزو بوم و تحقق شعار سال در گرو تلاش‌های جامعه بزرگ کارگری است که با حمایت همه جانبه دولت و مردم برای پیشرفت و تعالی کشور همت بگمارند.

?اینجانب ضمن تقدیر و تشکر از همه کارگران متعهد، سختکوش و پرتلاش شهرستان دیواندره و با ارج نهادن به زحمات تلاشگران عرصه اقتصادی، فرا رسیدن هفته کار و کارگر را به جامعه بزرگ کارگری تبریک و تهنیت عرض کرده و امیدوارم در سال پیش رو با همت تلاش‌گران این عرصه شاهد پیشرفت و توسعه روز افزون ایران اسلامی باشیم.

?از خداوند متعال تندرستی و توفیق روز افزون کارگران عزیز در راستای تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری و شکوفایی اقتصادی و صنعتی کشور را مسألت می نمایم.

سید طاهر حسینی
فرماندار شهرستان دیواندره

???? کانال پیام دیواندره ?? ??
????
انعکاس مهمترین اخبار شهرستان دیواندره
? @Paiam_divandareh