پنج شنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۲ , ۰۹:۰۶:۳۰
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۲/۸/۱۳ ساعت ۱۰:۱۴
لینک کوتاه مطلب:

پیام فرماندار شهرستان دیواندره در آستانه یوم‌الله ۱۳ آبان ماه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی

سرپرست فرمانداری دیواندره در آستانه یوم‌الله ۱۳ آبان ماه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی پیامی صادر کرد و از آحاد مردم فهیم خواست روحیه حقیقت جویی، ظلم ستیزی و مبارزه با استکبار را در دل خود و فرزندان برومند این سرزمین، فروزان نگه دارند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره ، سید جواد حسینی ، سرپرست فرمانداری شهرستان دیواندره در آستانه یوم‌الله ۱۳ آبان ماه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی پیامی به شرح زیر صادر کرد:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

یوم‌الله ۱۳ آبان روز دانش‌آموز و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی یادآور شکست هیمنه پوشالی استکبار جهانی و هژمون نظام سلطه به سرکردگی آمریکای جنایتکار به دست مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه ایران اسلامی است.

واقعه ای بزرگ و تأثیرگذار در معادلات جهانی که در پی آن جایگاه ارزنده دانش‌آموزان و نوجوانان ایران اسلامی بیش از پیش مبرز و هویدا گردید.

۱۳ آبان بعنوان برگ زرینی از تاریخ پرافتخار کشورمان، فریاد ظلم ستیزی دانش آموزان و دانشجویان معتقد و متعهد را رساتر از همیشه به گوش جهانیان رسانید و نقش ماندگار ایشان را در پیشبرد اهداف عالی نظام نمایان تر و برجسته تر از گذشته به تصویر کشید.

امسال و در ایامی که باردیگر اخبار دردناک مظلومیت مردم فلسطین و ددمنشی رژیم منحوس و کودک کش صهیونیستی دل آزادگان جهان را سخت جریحه دار و متأثر ساخته است، ضمن محکومیت قاطع این سبعیت افسار گسیخته و تجاوز آشکار به کرامت انسانی مردم ستمدیده فلسطین، از عموم امت حزب الله و خداجوی ایران اسلامی بالأخص مردم مؤمن و انقلابی شهرستان دیواندره برای حضور پرشور در مراسم یوم الله ۱۳ آبان دعوت نموده و از آحاد مردم فهیم درخواست می نمایم که روحیه حقیقت جویی، ظلم ستیزی و مبارزه با استکبار را در دل خود و فرزندان برومند این سرزمین، فروزان نگه داشته و در پرتو رهنمودهای داهیانه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در ترویج گفتمان حمایت از ستمدیدگان، مبارزه با نژاد پرستی و استکبار ستیزی در راستای آرمان‌های رفیع انقلاب اسلامی برای نیل به تعالی و عزت روز افزون مقام انسانیت گام برداریم.

یوم الله ۱۳ آبان، روز دانش آموز، روز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان پیرو خط امام(ره) و روز مبارزه با استکبار جهانی را به عموم دانش آموزان و طالبان معرفت و اندیشه، سرمایه های بالنده و ارزنده میهن اسلامی بالأخص دانش آموزان شهرستان شهیدپرور دیواندره تهنیت عرض می نمایم. امید است با استعانت از الطاف واسعه الهی و تحت توجهات خاصه حضرت بقیه الله الاعظم (روحی و ارواحُ العالَمینَ لِترابِ مَقْدَمِهِ الفِداء) در آینده نزدیک شاهد حذف غده سرطانی رژیم منحوس صهیونیستی،سرنگونی نهایی تمامی مستکبران و رهایی مظلومان و ستمدیدگان و آزادی آزادگان جهان باشیم.

???? کانال پیام دیواندره ????
????
انعکاس مهمترین اخبار شهرستان دیواندره

?https://eitaa.com/Paiam_divandareh

? @Paiam_divandareh