شنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۳ , ۱۲:۳۷:۲۷
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۲/۱۰/۹ ساعت ۱۰:۱۳
لینک کوتاه مطلب:

پیام فرماندار شهرستان دیواندره به مناسبت روز بصیرت و میثاق امت با ولایت

فرماندار دیواندره با صدور پیامی حماسه ۹ دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت را گرامی داشت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره متن این پیام به شرح ذیل است:

بسم ‌الله الرحمن الرحیم

«در آن حادثه‌ی بی‌نظیر، هیچ‌کس دست‌اندرکار نبود و قدرت فکری که شاکله‌ی اصلی نظام اسلامی است، مردم را به خیابان‌ها کشاند و آن حادثه‌ی بی‌نظیر پدید آمد.»

مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

یوم الله نهم دی، «روز بصیرت و میثاق امت با ولایت» نام نهاده شده است. در این روز مردم غیور و انقلابی ایران اسلامی در جای جای میهنمان به میدان آمدند و در حمایت از ارزش‌های انقلاب و مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله العالی) بار دیگر با آرمان‌های انقلاب تجدید میثاق کردند.

دشمنان انقلاب اسلامی در حوادث سال ۸۸ سعی کردند از فضای ملتهب بعد از انتخابات سو استفاده کنند و با اقدامات تخریب گرانه جامعه را دو قطبی و دامنه اختلاف و تفرقه را در سطح جامعه، عمومی نمایند، اما ملت بصیر ایران پی به توطئه دشمنان بردند و در روز نهم دی ماه انسجام ملی خود را به رخ دشمنان و جهانیان کشیدند. در برخورد با فتنه و فتنه‌گران، پس از شناختن حق و باطل و ریشه‌یابی آن و تصمیم بر حمایت از حق، صبر و ایستادگی مهم‌ترین عامل پیروزی است.

در مقابله با فتنه ۸۸ خوزستان پیشگام است و برای همین شاید تهران و استان‌های دیگر ۹ دی به میدان آمدند ولی مردم خوزستان زودتر و از هفتم دی به خیابان‌ها آمدند و این حرکت “ستایش بزرگان و دلسوزان انقلاب” را در پی داشت‌.

امروز دشمن دست بردار نیست و هر روز در قالب‌های مختلف وارد عرصه می‌شود تا بلکه بتواند با جو روانی، فشار و تحریم ملت را از کوره به در کند و بار دیگر آشوب و اغتشاش و ناامنی را خوراک هر روزه مردمی کند که در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل ثابت کردند مَرد میدان هستند و تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستادند.

اینجانب با گرامیداشت نهم دی‌ماه و حضور حماسی مردم انقلابی که نمادی از هوشیاری هموطنان از حقانیت نظام و شناخت دسیسه‌های دشمنان بود، همه اقشار جامعه‌ اسلامی بویژه مردم ولایت‌مدار شهرستان دیواندره را به حضور گسترده در مراسم یوم‌الله نهم دی‌ماه دعوت می‌نمایم و در پایان سرافرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی را تا تحقق کامل آرمان‌های والای بنیانگذار کبیر انقلاب (ره)، تحت رهبری های حکیمانه و داهیانه رهبر فرزانه انقلاب «مدظله العالی» از درگاه خداوند سبحان مسئلت می‌نمایم.

سید جواد حسینی
سرپرست فرمانداری شهرستان دیواندره