شنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۳ , ۱۳:۲۵:۲۸
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۳/۳/۱۲ ساعت ۱۱:۱۰
لینک کوتاه مطلب:

🔻بازدید سرپرست فرمانداری شهرستان دیواندره از روستاهای بخش سارال

🔸به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره؛ دیروز 9 خرداد ماه در راستای حل مشکلات مردم سید جواد حسینی سرپرست فرمانداری شهرستان دیواندره همراه با جمعی از مسئولین شهرستانی از روستای کوسومر بخش سارال بازدید به عمل آورد.

🔸سید جواد حسینی در سخنانی با اشاره به اهمیت حفظ منابع آبی و خطرات زیست‌محیطی آلودگی آب، گفت: این موضوع بسیار نگران‌کننده است و باید در اسرع وقت برای حل آن اقدام شود. آلودگی رودخانه های بالا دست سد سیازاخ می‌تواند فاجعه‌ای زیست‌محیطی را به وجود آورد و سلامت آب شرب مردم دیواندره را به خطر بیندازد.
وی با بیان اینکه برای ساماندهی فاضلاب خانگی و فضولات حیوانی در روستای کوسومر برنامه‌ریزی‌های لازم انجام می گردد، افزود: ما از تمام ظرفیت‌ها و امکانات موجود برای حل این مشکل استفاده خواهیم کرد و در اسرع وقت نسبت به حل این مشکل اقدام خواهیم نمود.
وی همچنین در ادامه خواستار همکاری مردم با مسئولان برای حفظ منابع آبی و جلوگیری از آلودگی آنها شد و بر خودداری مردم از ریختن فضولات حیوانی به داخل رودخانه‌ها و منابع آبی تاکید داشت.

🔸گفتنی است در ادامه سرپرست فرمانداری شهرستان دیواندره از روستای تازه آباد قاضی علی نیز بازدید به عمل آورد و از نزدیک از مشکلات اهالی این روستا با خبر شد.

#بازدید_میدانی
#مهاجرت_معکوس
#روستای_کوسومر
#روستای_تازه_آباد_قاضی_علی

🇮🇷🇮🇷 کانال پیام دیواندره 🇮🇷 🇮🇷
👇👇👇👇
انعکاس مهمترین اخبار شهرستان دیواندره
🆔https://eitaa.com/Paiam_divandareh

🆔 @Paiam_divandareh